skipbeatopowiadania.jun.pl Strona Główna

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Statystyki RejestracjaZaloguj Album Download

Image and video hosting by TinyPic

Poprzedni temat «» Następny temat
One Shoty od Rebelka
Autor Wiadomość
Rebel 

Poziom: 9
HP: 0/193
 0%
MP: 92/92
 100%
EXP: 10/20
 50%
  Wysłany: 2016-07-05, 00:18   One Shoty od Rebelka  

Witam po dłuższej przerwie i nie wracam z pustymi rękami. Przed wami oto trochę moich wypocin w postaci oneshota, który jest dedykowany Zameczkowi. Na wstępie chciałam powiedzieć że moja interpunkcja jest słaba ale staram się ją poprawić, więc nie zwracajcie uwagi na przecinki w złych miejscach.
Zapraszam do czytania

"Pod zieloną parasolką"

Mając bardzo napięty grafik ciężko myśleć o pogodzie, a zwłaszcza na wiosnę. Wychodząc z domu Kyoko nie sądziła że poranne słońce tak szybko zniknie i zamieni się w deszczowe chmury. Na dzisiaj skończyli już nagrywać, nowy film w którym grała miał być hitem tego lata, a ona sama grała główną bohaterkę. Żyć nie umierać. Szczęśliwie dla dziewczyny razem z nią grał jej ukochany sempai, który był z tego faktu również wielce zadowolony. Kyoko wyszła z garderoby i ruszyła do wyjścia, gdy nagle na jej drodze stanął Tsuruga Ren. Dziewczyna zatrzymała się i spojrzała na twarz Rena.
-Stało się coś Tsuruga-san? -spytała.
-Mogami-san co powiesz na to żebyśmy poszli coś zjeść? -zapytał spokojnie, po czym dodał- Jeszcze nic dziś nie jadłem.
-Tsuruga-san naprawdę powinieneś pamiętać o tym żeby jeść. -powiedziała oburzona.
-To chodźmy. Przypilnujesz żebym zjadł. -złapał ją za rękę i pociągną w stronę wyjścia. Kyoko nie oponowała i starała się dotrzymać mu kroku. Z uwagi na to że Ren szedł przed nią nie widziała jego lekkich rumieńców, w końcu najczęściej gdy ją łapał to wyrażała sprzeciw. Dopiero po chwili dotarło do dziewczyny że w dłoni mężczyzny jest zielona parasolka. Gdy wyszli z studia Ren puścił jej rękę i udali się w stronę jego samochodu. Ren jak przestało na gentlemana otworzył jej drzwi, gdy wsiadła obszedł pojazd i usiadł na miejscu kierowcy.
-Tsuruga-san gdzie jedziemy? -spytała dziewczyna zapinając pasy.
-Znam dobry bar niedaleko, jego właściciel jest moim starym znajomym więc mamy 100% anonimowość. -powiedział i odjechał z parkingu. Spojrzał na dziewczynę kątem oka i zauważył że z jej włosów mimo tego że były tylko chwilę na deszczu, kapała woda. Poczuł że jego włosy również były mokre i po chwili przejechał po nich dłonią sprawiając że wyglądał piorunująco seksownie, co nie umknęło uwadze Kyoko. Momentalnie jej policzki przybrały kolor mocnej czerwieni i skarciła się w myślach za to co sobie wyobrażała.
-Mogami-san czy mógłbym cię o coś prosić? -spytał nie patrząc na nią.
-Oczywiście Tsuruga-san, pomogę jak tylko mogę. -powiedziała i jej wzrok spoczął na mężczyźnie.
-Naprawdę dziękuje. -zatrzymał się obok małego baru, leżącego niedaleko jej domu.
-A o co prosisz Tsuruga-san? -zapytała wysiadając.
-Później ci powiem. -odpowiedział i razem weszli do budynku. Na wejściu można było poczuć zapał kawy i tytoniu. Kyoko nie spodziewała się że jej sempai chodzi do takich miejsc ale zauważyła, że w dłoni znów ma parasolkę. Poszli do małej loży znajdującej się w odosobnieniu od reszty sali. Gdy siadali w ich stronę ruszyła blond włosa kelnerka.
-Witam Ren-san, dawno cię tu nie było. -powiedziała kobieta.
-Miałem pełen grafik i nie miałem kiedy. Poznaj proszę moją przyjaciółkę. -powiedział i zajrzał do menu.
-Nazywam się Mogami Kyoko, miło mi panią poznać. -przedstawiła się i wstała.
-Nie musisz mówić do mnie per pani, jestem Haraguchi Kumiko i mnie również jest miło cie poznać Kyoko-chan. -z małej kieszeni w fartuszku wyciągnęła notatnik i długopis- A teraz powiedzcie mi na co macie ochotę?
-Ja poproszę hamburgera i cole. -powiedział Ren.
-A dla mnie sałatkę z kurczakiem i wodę. -powiedziała Kyoko.
-Okej. Za parę minut przyniosę wasze zamówienie. -oznajmiła kelnerka i odeszła od stolika. Ren odłożył menu i wyciągnął telefon. Szybkie spojrzenie na ekran i na twarzy mężczyzny pojawił się lekki uśmiech. Parę kliknięć i telefon powędrował na stół.
-Przepraszam cię Mogami-san ale muszę iść zadzwonić. -powiedział, po czym wstał i odszedł kawałek. Wybrał numer i przyłożył telefon do ucha.
-Cześć Aiko, o co chodzi? -spytał. Towarzyszka aktora zastanawiała się kim jest "Aiko", w końcu Ren mimo tego że znał bardzo dużo kobiet, z niewieloma utrzymywał bliższy kontakt. Niepokój wkradł się do głowy dziewczyny, gdy zobaczyła że jej sempai uśmiecha się coraz bardziej.
-Przestań. Nie zrobię tego. Aiko uspokój się, nie zrobisz mi tego. -mówił stanowczo- Nawet się nie waż. Tak, tak. Pa.
-Wszystko dobrze Tsuruga-san? -spytała zmartwiona widząc minę Rena, gdy ten siadał.
-Dobrze, po prostu mam głupią przyjaciółkę ale nie przejmuj się tym. -odpowiedział, a w ich stronę zmierzała Kumiko z zamówieniem. Podeszła i położyła talerze na stół.
-Itadakimasu. -powiedzieli jednocześnie i zaczęli jeść. Po ich minach można było wywnioskować że jedzenie jest dobre, więc nic dziwnego w tym że talerz opustoszał w szybkim tempie. Rozmowa szybko zaczęła się rozkręcać i gdy Ren spojrzał na telefon by sprawdzić godzinę okazało się że już od dawna powinien być w domu.
-Mogami-san powinniśmy już iść. -powiedział po czym wstał i zaczął zakładać płaszcz.
-Masz rację ale spójrz nadal pada. -odpowiedziała patrząc w okno.
-To cię odprowadzę. -pomógł jej założyć kurtkę, wziął parasol w dłoń i udali się do wyjścia.
-Nie ma potrzeby żebyś się fatygował Tsuruga-san, mieszkam niedaleko więc to nie problem. -powiedziała. Ren tylko przewrócił oczami, otworzył drzwi i ją przepuścił. Gdy wyszedł rozłożył parasol i przysunął się bliżej dziewczyny.
-Mogami-san jeśli pozwolę ci wrócić samej moja duma gentlemana na tym ucierpi. -mówił z udawanym zawodem. Kyoko wiedziała że z nim nie wygra więc razem ruszyli w stronę jej domu. Po chwili mężczyzna zauważył że na jej ramię kapie woda. Przełożył rękę przez jej ramię i ją objął. Aktorka spojrzała na na jego twarz i zauważyła tajemniczy błysk w oku, który przyprawił ją o rumieńce. Z daleka wyglądali jak zakochana para obejmująca się pod parasolką. Gdy dotarli pod Darumaye i stanęli pod zadaszeniem, Ren puścił Kyoko i stanęli twarzą w twarz.
-Do widzenie Tsuruga-san. -powiedziała i już chciała wejść do środka, ale nagle twarz Rena powędrowała niebezpiecznie blisko jej. Mężczyzna złapał ją w talii i przyciągnął do siebie. Szybkie spojrzenie w oczy i złożył na jej ustach namiętny pocałunek.
-Do zobaczenia Kyoko-chan. -szepnął jej do ucha, a w tym samym momencie puścił ją i odszedł w stronę samochodu. Kyoko nie wiedząc co powiedzieć stała jak słup soli patrząc na oddalającego się ukochanego pod zieloną parasolką. Gdy Ren był już w samochodzie i próbował się uspokoić po zaistniałej sytuacji, zadzwonił telefon.
-Zrobiłem to. Jutro powiem co do niej czuję. -powiedział prawie natychmiast po odebraniu i rozłączył się.

REKLAMA 
Vice Administrator- ^^-Pancia

Poziom: 0
HP: 0/0
 0%
MP: 0/0
 0%
EXP: 0/0
 100%
  Wysłany: 2016-07-05, 17:48     

zamek1989 
Vice Administrator- ^^-Pancia

Poziom: 31
HP: 202/2536
 8%
MP: 1211/1211
 100%
EXP: 86/104
 82%
Wysłany: 2016-07-05, 17:48     

jeeej serdelek wrocila XD shocik bardzo fajny jednak zabralo mi troche przemyslen wewnterzynych bohaterow jednak i tak wyszedl ci bardzo fajnie piszesz coraz lepiej nie moge sie doczekac d chce kolejne twoje opowiadankoXD

jessyxx
Bezwstydnie zawstydza ludzi ;D

Poziom: 26
HP: 65/1637
 4%
MP: 781/781
 100%
EXP: 63/78
 80%
Wysłany: 2016-07-09, 20:16     

ojojojojojo !!!!! to takie urocze jak szeregowy z Pingwinów

Dahilia