skipbeatopowiadania.jun.pl Strona Główna

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Statystyki RejestracjaZaloguj Album Download

Image and video hosting by TinyPic

Poprzedni temat «» Następny temat
Odkrycie
Autor Wiadomość
jessyxx
Bezwstydnie zawstydza ludzi ;D

Poziom: 26
HP: 65/1637
 4%
MP: 781/781
 100%
EXP: 63/78
 80%
Wysłany: 2017-01-12, 23:12   Odkrycie  

Ubrana była w długą, czerwoną sukienkę z koronki, która seksownie układała się na jej ciele. Materiał opatulał jej zgrabną sylwetkę a gustowne rozcięcie ze smakiem pokazywało jej zgrabne nogi. Koronka z której uszyta była suknia prześwitywała na niektóre partie jej ciała co tylko wzbudzało wyobraźnię. Tył sukienki ciągnął się za nią subtelnie, a nad jej całą postacią rozciągała się aura tajemniczości. Włosy jej były w lekkim nieładzie, a czerwone usta układały się w lekkim ironicznym uśmiechu – który był dla niej charakterystyczny. On natomiast miał na sobie swój standardowy strój, był odziany cały w czerń. Jego ciemne włosy były w nieładzie co dodawało mu pikanterii. Wyglądał przystojnie lecz niedostępnie dla nikogo prócz jej.
Kazali na siebie długo czekać pozostałym aktorom z ekipy Tragic Marker. Właśnie tego wieczoru miała odbyć się uroczysta premiera filmu. Przyszli oboje ona jako osoba towarzysząca, on jako członek ekipy. Tej nocy miała zostać ujawniona prawdziwa tożsamość aktora X – Cain Heel miał być przedstawiony swoim prawdziwym nazwiskiem, jak również miało zostać wytłumaczona postać młodszej siostry.
Była bardzo przejęta, mimo iż nie była to jej pierwsza premiera ale czuła wiele spojrzeń w szczególności tych męskich na swoich plecach. Stresowało ją też to że zostanie ujawniona prawdziwa tożsamość zarówno jej jak i jej ukochanego sepami. Chwycił ją za rękę by dodać jej otuchy.
- czym się martwisz Setsu – szepnął jej do ucha – zaraz będzie po wszystkim.
Gdy tylko skończył mówić przemówił reżyser projektu.
- skoro już wszyscy są – mówiąc to popatrzył w stronę mrocznego rodzeństwa – chciałbym wam wszystkim podziękować za ciężką pracę. Wszyscy spisaliście się świetnie i jestem szczęśliwy iż mogłem z wami pracować. Było to cudowne doświadczenie. Myślę też że należy wam się krótkie wyjaśnienie kontrowersyjnej postaci, a mianowicie pana Heela. Otóż Cain Heel zagrał podwójną rolę. – gdy to powiedział na sali zrobiło się lekkie poruszenie i wszyscy patrzyli zaciekawieni na tę tajemniczą dwójkę. Reżyser projektu poczekał aż pomruki miną i ciągnął dalej.
- pewnie wielu to zdziwi ale zagrał nie tylko postać BJ ale jego gra toczyła się również poza odgrywaniem aktów ze scenariusza. – w pomieszczeniu ponownie zapanowało poruszenie Murasame nawet wykrzyknął – jak to ? czy to znaczy że zostaliśmy wszyscy oszukani? W takim razie kim on naprawdę jest – wykrzyknął sfrustrowany patrząć z nienawiścią na postać Ceina.
- tak.. tak naprawdę Cein jest aktorem która większość z was na pewno zna i może nawet podziwia ze szklanego ekranu , moi drodzy – wyciągnął dłoń wskazując na rodzeństwo – poznajcie proszę oto Tsuruga Ren, a jego młodsza siostra to początkująca aktorka Kyoko, znana z Mrocznego Księżyca.
- to niemożliwe – powiedział jeden z aktorów – przecież wszyscy znają Tsurugę.
W tym momencie na scenę wszedł Ren, ukłonił się nisko do kolegów po fachu i odezwał się: - nazywam się Ren Tsuruga, moją rolą było was wszystkich oszukać podwójną grą, bardzo mi przykro że byłem podczas grania niemiły ale tego wymagała moja rola, a moja młodsza siostra którą zagrała Kyoko san miała mi pomóc w odgrywaniu tej postaci – gdy to powiedział uśmiechnął się do niej uroczo a później do reszty publiczności tak że już nikt nie miał wątpliwości kim był naprawdę.
Manaka szturchnęła Murasama mówiąc :
- widzisz miałam rację że tak naprawdę on jest Dory – pisnęła podniecona.
- moi drodzy – ponownie przemówił reżyser, zapraszam was do oglądania.
Ren z reżyserem zeszli ze sceny i zgasły światła.
- musisz być teraz gotowa – szepnął Ren do ucha Kyoko – dziennikarze będą chcieli udzielić z tobą wywiadu, w końcu przez dłuższy okres żyliśmy razem – mówiąc to lekko posmutniał.
A kilka miejsc dalej w umyśle Murasame szalał jeden wielki huragan. Z jednej strony była to radość że oni jednak nie są perwersyjnym rodzeństwem i może jednak będzie miał u niej jakieś szanse, zaś z drugiej był na siebie wściekły że jest tak kiepskim aktorem i że jednak nigdy nie dorówna jemu , jak się okazuje Tsuruga Ren.
Po seansie filmowym odbyła się impreza i gdy tylko nadarzyła się okazja podszedł wprost do Kyoko, ładnie się do niej uśmiechając próbował zagadać lecz to ona pierwsza się odezwała kłaniając się nisko.
- Murasama san bardzo mi przykro że wiele razy byłam dla ciebie strasznie niemiła, ale tak naprawdę bardzo chciałam z tobą porozmawiać – gdy to powiedziała uśmiechnęła się tak że niejedno męskie serce by zmiękło, więc serce Murasama po prostu roztopiło się trzepocząc przy tym jak mały koliber. Spędzili miło wieczór pod czujnym spojrzeniem rozwścieczonego Rena, znowu niewiele brakowało mu do Heela. …

Ciąg dalszy nastąpi, a może nie nastąpi, wiem że to takie masło maślane i bardzo zawiłe ale miałam potrzebę napisania czegoś innego niż nudne rzeczy o motywowaniu i tak dalej. Napisałam, że Kyoko i Murasame miło spędzili razem wieczór bo Kyoko raz powiedziała że on jest jej bratnią duszą i czuje to co ona (mam na myśli to wszystko pod względem aktorskim) więc tak jakoś mi wyszło
Pozdrawiam was wszystkie
Całuski

A to załącznik sukienki Kyoko Ala Setsu
http://www.veaul.com/Suki...016-Syrena-Wycięciem-Linkę-Podzielić-Przednią-Czerwoną-Koronką-Długą-Suknię-img-2016-05-p146245516098_2.jpg

REKLAMA 
Szukając natchnienia

Poziom: 0
HP: 0/0
 0%
MP: 0/0
 0%
EXP: 0/0
 100%
Wysłany: 2017-01-14, 21:34     

Ognista 
Szukając natchnienia

Poziom: 24
HP: 40/1353
 3%
MP: 646/646
 100%
EXP: 10/68
 14%
Wysłany: 2017-01-14, 21:34     

fiuuuuuuuuuuuu ;-) :-D

jessyxx

4%
 100%
 80%
Wysłany: 2017-01-16, 20:27     

no też uważam że sukienka zabójcza <3

Ognista 
Szukając natchnienia

3%
 100%
 14%
Wysłany: 2017-01-17, 09:43     

:D :D :D :D

Elmirka2 

HP: 81/1637
 5%
 100%
EXP: 67/78
 85%
Wysłany: 2017-01-20, 22:41     

Jess, dziękuję.
Niby nie napisałaś czegoś niespodziewanego, bo w końcu rodzeństwo Heelów przecież się zakończyło, ale zrobiłaś to tak ładnie i składnie, że aż miło.
A sukienka Setsu ......... pikantniutka.... :mrgreen:

jessyxx

4%
 100%
 80%
Wysłany: 2017-01-27, 21:53     

dziękuję ;)

Ognista 
Szukając natchnienia

3%
 100%
 14%
Wysłany: 2017-01-29, 23:13     

to podoba mi sie nadal a ta sukienka patrze na nią ilekrośc wchodze na stronkę :D ..... oby wiecej takich szotów są super :D

Odpowiedz do tematu