skipbeatopowiadania.jun.pl Strona Główna

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Statystyki RejestracjaZaloguj Album Download

Image and video hosting by TinyPic

Poprzedni temat «» Następny temat
PREZENT
Autor Wiadomość
jessyxx
Bezwstydnie zawstydza ludzi ;D

Poziom: 26
HP: 65/1637
 4%
MP: 781/781
 100%
EXP: 63/78
 80%
Wysłany: 2017-01-29, 20:35   PREZENT  

Było grubo po drugiej w nocy gdy weszli do pokoju hotelowego.
Pierwsze co zrobiła to z westchnieniem ulgi zrzuciła z nóg wysokie białe szpilki na szklanym słupku. Ubrana była w złocistą sięgającą połowy uda sukienkę bez ramiączek która pięknie połyskiwała w świetle jak i w ciemności.
Ren patrzył na nią jak zahipnotyzowany przez całą noc.
Wyglądała przecudownie – włosy sięgające pasa koloru brązu upięte były w luźny kok i odsłaniały smukłość szyi. Trochę denerwowało go to że każdy spoglądał na nią pożądliwie lecz radowała go myśl że ta kobieta należy tylko do niego.
Właśnie niedawno ukończyła dwadzieścia lat, a kariera jej prężnie się rozwijała.
Tego wieczoru odbywały się natomiast jego 24 urodziny, które były hucznie odprawione przez prezydenta Lorego. Dobrze się mógł tego spodziewać iż właśnie tak to się skończy, ale nie mógł odmówić. W końcu wiele mu zawdzięczał, chociażby nawet to że Kyoko należała do niego. Zmęczony ruszył w stronę sypialni zerkając czy dziewczyna idzie za nim.
- padam z nóg – powiedziała wyczerpana – mogłam się tego spodziewać ze prezydent zrobi tak wielką imprezę, jedyne o czym marzę to gorąca kąpiel i sen… - urwała i popatrzyła na niego uwodzicielsko spod rzęs.
- lecz najpierw muszę dać ci twój prezent – powiedziała siadając okrakiem na kolanach Rena. Jego dłonie automatycznie podążyły po jej udach w górę dotykając jej pośladków.
- Kyoko – wykrzyknął zdziwiony – ty nie masz bielizny!! Czy tak było cały wieczór? – zapytał zszokowany, że jego grzeczna dziewczynka mogłaby zrobić coś takiego.
- Nie, zrobiłam to przed chwilą – zarumieniona szepnęła mu do ucha pieszcząc oddechem jego skórę. Pocałowała go namiętnie, a jego dłonie błądziły po jej ciele. Nie wiadomo kiedy jego spodnie z bielizną leżały na ziemi, a Kyoko dysząc z rozkoszy była nad nim.
To ona dzisiaj królowała i miała nad nim władzę. Jej ruchy były co raz to szybsze, wygięła ciało w łuk odchylając głowę do tyłu. Ren trzymał ją mocno i razem uzyskali pełną rozkosz. Gdy oboje zostali zaspokojeni zsunęła się z niego kładąc głowę na jego piersi szepnęła – ---- wszystkiego najlepszego kochanie – gdy to powiedziała pocałowała go w usta.

KONIEC

Takie krótkie wyuzdane coś
Po prostu brakuje mi tego że oni są od siebie tak daleko
Zaczynam się martwić że się nigdy nie zejdą ;)

Marzę by oni się chociaż pocałowali bo o takim czymś to można chyba zapomnieć

A O TO INSPIRACJA:
SUKIERNKA KYOKO
http://www.suknia-24.pl/m.../s/usalf139.jpg

BUTY KYOKO:
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/15894461_1425244700860766_9061455444589653100_n.jpg?oh=ad4e55cbaf66fd2789e2b022b49711fc&oe=590BC9A9

REKLAMA 
Szukając natchnienia

Poziom: 0
HP: 0/0
 0%
MP: 0/0
 0%
EXP: 0/0
 100%
Wysłany: 2017-01-29, 23:10     

Ognista 
Szukając natchnienia

Poziom: 24
HP: 40/1353
 3%
MP: 646/646
 100%
EXP: 10/68
 14%
Wysłany: 2017-01-29, 23:10     

jestem pełną szczęscia szklaną normalnie aż się ze mnie zaraz wyleje... to była cudowne:D
Mnie tez ich brakuje razem i napewno za sobą tesknią jak cholera :*... szybko dajta więcej rozdziałow no autorze i więcej kisss miedzy nimi :D

Odpowiedz do tematu